5.11
2018

Сьогодні, 5 листопада, у Кропивницькому журналісти місцевих засобів масової інформації провели акцію на захист права на вільний доступ до заходів, які відбуваються в міській раді. Про це повідомляє регіональний представник ІМІ.

Таким чином журналісти вирішили підтримати свого колегу Дмитра Семенюка, якого минулого тижня через запізнення не пустили на апаратну нараду міського голови, аргументуючи усним розпорядженням керівниці справами виконавчого комітету Альвіни Бондаренко.

Цього разу “запізнитися” на апаратну нараду міського голови вирішили десяток кореспондентів місцевих видань: “Гречка”, “Златопіль”, “Прожектор”, Dozor та інших. Враховуючи кількість журналістів, поліція охорони не перешкоджала вільно потрапити до зали засідань, зазначив представник ІМІ.

“У такий спосіб ми вирішили захистити своє право на вільний доступ до приміщень та подій, які відбуваються в стінах міської ради. Ми привернули увагу до ситуації, і я сподіваюсь, що подібне більше не повториться. Що ж до заяви в поліцію, то від неї не відмовлятимусь та планую доводити справу до суду”, – прокоментував ІМІ ситуацію ініціатор журналістської акції Дмитро Семенюк.

Міський голова Андрій Райкович так прокоментував появу журналістів на апаратній нараді:

“Як видно на відео, коли журналісти зайшли, міський голова Андрій Райкович, звернувся, зазначивши: “Ви увійшли, припиніть базар і заходьте, сідайте і не запізнюйтесь на апаратну нараду. Я собі не дозволяю цього робити, і ви, будь ласка, ведіть себе відносно міської ради толерантно, з повагою. А на вошивість перевіряти мене не треба. Я нормальна людина, і тому дурних розпоряджень не даю. І якщо хтось собі дозволив не впустити вас, робіть з цього висновки. Ви ще молоді люди, і у вас ще попереду багато справ, і навчитися регламенту це, навпаки, нормально”.

Як повідомляв ІМІ, 29 жовтня представник поліції охорони не пустив журналіста кропивницького видання “Утренний город” Дмитра Семенюка на ранкову апаратну нараду міського голови в Кропивницькій міській раді. Відмову пустити охоронець аргументував тим, що є розпорядження від керівниці справами виконавчого комітету Альвіни Бондаренко не пускати після того, як у залу засідань зайшов міський голова.

9 липня 2018 року кропивницького журналіста Дмитра Семенюка не пустили на засідання ранкової апаратної наради міського голови.

Працівники муніципальної дружини та Управління поліції охорони в Кіровоградській області блокували вхід до зали, мотивуючи свою поведінку запізненням журналіста на початок засідання.

Один комментарий

  • Шёл мимо... пишет:

    Чем не аналог спектакля в коридорах нашего самоуправления? С несколько другими действующими лицами – Активист громады, гласность, детсад, отчаявшиеся родители…и цепные муниципалы с керуючым справамы. Фабула тока несколько отличная от аппаратной нарады, был прием, по приглашению, переформулированный на провокацию, на тему – “меньших наших
    то, пошто били по голове?” и ты отец?-покажи санитарную книжку вирусоносец?
    Финал идентичен – “Кто, я не пускал? Дурных распоряжений не даю…но одобряю, они же дисциплинируют”!))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень