13.02
2019

Станом на 1 січня 2019 року в області житлову субсидію отримували 136,7 тисячі домогосподарств, а це 33,5% від загальної кількості домогосподарств Кіровоградщини. Про це повідомим на
прес-конференції  директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров.

Посадовець зауважив, що цього року, як і в попередні, першочерговим завданням системи житлових субсидій залишається допомога тим домогосподарствам, які опинилися у скрутному матеріальному становищі.

Г. Сергеев

Один комментарий

 • Щирий пишет:

  Ця свиня вгодована, хоч розуміє, що на 1 січня 19р!, -ЦЕ була субсидія 18-го року! – Його вже ледь пережили, маючи заборгованість по комуналці більше 50мрд.грн! Як жити далі???
  -Чому не надає даних на скільки зменшилось субсидіантів на 19-й рік?
  -Чому не каже, що жодне домогосподарство своє скрутне становище не змінило, а просто Верховно-зРадівські Вуйки, з подачі КМУ ввели драконівськіі зміни до положення про надання субсидії?
  Тепер не знаєш куди подіти формально зареєстрованих безробітних дітей, та іншу рідню, які злидарюють по світах у пошуку шматка хліба. Вони фактично НЕ проживають!, НЕ споживають!, ПОСЛУГИ ТУТ! – за місцем прописки! – За що їхні ефемерні доходи в їб..нуту формулу у трикратному розмірі включати??? Щоб із 70%, реально потребуючих субсидії, зробити 33% у 18-му році, а у 19-му 15%??? Цим похвалитись, з розумною мордою-лица намагаєтесь?
  За таке не прессухи влаштовувати треба…а ешафоти!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень