22.04
2021

Козаче пекло

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Минуло вже кілька років, як спокійна і тиха вулиця Козацька (стара назва – Червонокозацька) перетворилася у пекло для місцевих жителів. Після того, як на колишньому лісоторговому складі в кінці вулиці облаштувалося головне вантажне відділення “Нової Пошти”, її життя кардинально змінилося.

– Нескінченний потік вантажних і легкових автомобілів по розбитій дорозі піднімає стовпи пилу, що осідає на подвір’ях і у наших будинках, – розповідають місцеві мешканці. – Нерідко, особливо взимку, тут створюються затори, бо двом автомобілям на вузькій вулиці неможливо роз’їхатися. Тут немає тротуарів, а проїжджа частина перетворюється на місиво кожного разу після опадів. Тепер ми боїмося дітей випускати на вулицю, а коляски доводиться переносити на руках…

 Мешканці називають своє сьогоднішнє життя «козачим пеклом».

– У цьому питанні недостатньо просто заасфальтувати вулицю, – вважає місцевий житель Максим Браду. – Вулиця вузька, а трафік великий. Паралельно проходить вулиця Ленінградська, але і вона не призначена для такого потоку машин. Тому, можливо, необхідно зробити круговий односторонній рух на цих вулицях.

Жителі неодноразово у приватному порядку зверталися до попередньої міської влади, до місцевих ЗМІ, але безрезультатно. Можливо, зараз на цю проблему зверне увагу нова влада?

Перший крок уже зробив депутат міської ради Ігор Ділієв. На останній сесії народних обранців ним був зроблений відповідний запит.

Він розповів, що до нього, як депутата Олександрійської міської ради, колективно звернулися мешканці будинків на вулицях: Козацька (Червоного Козацтва) та Східна (Ленінградська), які вкрай занепокоєні ситуацією дорожнього покриття проїжджої частини на вулиці Козацькій на відрізку від перехрестя Козацька/Садова і до відділення Нова Пошта №1 (Козацька, 122) та відрізку від перехрестя Східна/Садова і до відділення Нова Пошта №1 (Козацька, 122) на вул. Східній. .

На даний час обидва шляхи активно використовуються службовими вантажними автомобілями для забезпечення підприємницької та логістичної діяльності підприємств та виробництв, що розташовані на території бази за адресою Козацька, 122. Рух транспорту на даних відрізках перенавантажений автомобілями перевізника «Нова Пошта» та клієнтами «головного», вантажного відділення Олександрії.

Ширина проїжджої частини на вул. Козацькій недостатня для безпечного руху транспорту в двох напрямках без перешкоди руху пішоходам та жителям прилеглих будинків.

Дані відрізки на вулицях Козацькій та Східній зовсім не мають асфальтованого дорожнього покриття, дорожньої розмітки та сформованого узбіччя для руху пішоходів. Ці ділянки знаходяться у несприятливому стані як для проїзду водіїв, так і для руху пішоходів, а також становлять небезпеку для мешканців даних вулиць та дітей.

Це питання необхідно включити до порядку денного пленарного засідання ради та вирішити його.

P.S. Нещодавно місцевими органами влади був окреслений список вулиць, які повинні бути відремонтовані протягом 2021-22 років. Жителі просять включити в нього і вулицю Козацьку.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень