28.04
2021

Зниження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у Кіровоградській області розглянули на засіданні тимчасової комісії в обласній раді, за участі голови обласної ради Сергій Шульги, заступника голови обласної ради Дмитра Лінька, депутатів обласної ради та гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика.

Учасники заслухали звіт керівника ОКВП «Дніпро-Кіровоград» щодо ходу робіт з реконструкції об’єктів підприємства, на які залучено кошти обласного бюджету та кредитні кошти Світового банку. Також обговорено проблему Смолінського водогону, який потребує реконструкції. На сьогодні втрати по ньому сягають 90 %, що теж впливає на формування тарифної політики.

За результатами засідання голова обласної ради Сергій Шульга дав доручення гендиректору ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику до 10 травня підготувати план заходів для зниження тарифів на водопостачання та водовідведення.

Один комментарий

 • Анонім пишет:

  1) Засновники КП ” Днипро- Кировоград ” Обласна Рада ! Ответственность за работу КП ” Днипро – Кировоград ” согласно Закона Украины несут ЗАСНОВНИКИ !?!?!?
  2 ) Прошло практически 4 ( четыре ) месяца 2021 года и . наконец-то , голова обласної ради Сергій Шульга запропонував керівнику підприємства розробити та подати на розгляд комісії пропозиції по зменшенню діючого тарифу.!?!?!?
  3) Комісія прийняла рішення залучити державні кошти для реконструкції ділянки Смолінського водогону. На сьогоднішній день втрати води на цьому участку сягають 90% і кожен споживач води в області сплачує 1.43 грн в тарифі за роботу цього участку. ///// А кто-же допустил такие потери воды (90 процентов потерь воды ) и почему жители всей кировоградщины должны за это расплачиваться , а не виновные в этом преступлении ?
  ВОТ ЭТО ” РАБОТА ” !?!? НУ , и …..-Че ??? Потеряешь и вкус к воде….. !!!(( Кричали женщины ” Ура “……. и денежки платят ….. !!)) А мужики глаголят ; ” Это похлеще , чем война на Донбассе ! “

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень