18.12
2021

Це питання було поставлене міському голові Сергію Кузьменко під час його зустрічі з журналістами 16 грудня.

Він відповів на це питання таким чином: “Свого часу я приклав чимало зусиль, щоб у центрі міста не було руїни, бо кінотеатр спочатку спалили, а потім вирили котлован, мабуть чекали, коли він завалиться. Я ухвалив рішення, щоб окраса нашої центральної площі була збережена і ми вклали туди хороші небюджетні ресурси, щоб зберегти приміщення.

Ми проводили дуже багато перемовин з компаніями, які професійно займаються кіноіндустрією. Сьогодні наш кінотеатр – це справжній майданчик для інвестицій. По аналогії з індустріальним парком це, скажімо так, культурний парк для інвестицій.

Проте зараз у нас епідемія коронавірусу, яка заважає розвитку індустрії розваг. Але я переконаний, що коронавірус рано чи пізно завершиться і люди зможуть збиратися гуртом. Тоді бізнес буде швидше розвиватися, буде більше інвестицій у цей напрямок. А кінотеатр з лінійки цих питань.

Я звертався і знову звертаюсь до компаній, які готові приїхати в наше місто і робити бізнес. Я вірю в цей проект, в те, що ми його завершемо».

С Іванов

Один комментарий

  • Dima пишет:

    Хороший кинотеатр, в детстве там смотрел фильмы про терминаторов, мультфильмы про 01 далматинец и другие, сразу не вспомню. Но когда там открыли диско бар, что то пошло впоследствии не так. Хотелось бы чтобы там был действительно культурный центр, а не бардель или наркопритон под прикрытием развлечений!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень