13.12
2019

Олександрійський коледж Білоцерківського національного аграрного університету долучився до послуги ПриватБанку та запровадив електронний студентський квиток у смартфоні.

Про це повідомляє регіональна пресслужба ПриватБанку.

“Ми скористалися пропозицією ПриватБанку запровадити мобільний студентський квиток та поступово забуватимемо про пластик, – розповідає Олександр Бодяко, директор Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету. – ПриватБанк, із його досвідом розроблення власних нестандартних цифрових рішень, запропонував більше, ніж цифрову версію “традиційного” студентського пластикового квитка, це, по суті, окремий додаток для студентів. Тепер разом з банком ми його будемо поступово наповнювати та розширювати”.

Цифровий студентський квиток у смартфоні – це спеціальний додаток, який відкриває ряд можливостей для студентів і учбових закладів. Ним зручно користуватися під час оплати проїзду в міському транпорті – легко відкрити у додатку Privat24 та показати кондуктору, просто та миттєво оплатити за навчання або гуртожиток або надіслати рахунок на оплату навчання/гуртожитку з реквізитами батькам чи іншим родичам, “керувати повідомленнями”: оголошеннями, опитуваннями, змінами до розкладу занять чи екзаменів.

Гречка

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень