21.01
2019

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами у президенти України самовисуванця екс-главу ДФС Романа Насірова.

Таке рішення прийняли члени ЦВК під час засідання у понеділок. Таким чином, станом на 21 січня зареєстровано уже 12 кандидатів у президенти.

Колишній головний податківець країни Роман Насіров подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом у президенти.

У 2018 році він потрапив у медійне поле після рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав незаконним звільнення пана Насірова з посади голови Державної фіскальної служби України.

В офіційній біографії пана Насірова значиться, що він має дві вищі освіти: фінансиста і юриста. А протягом двох років на посаді керівника ДФС, ще й здобув наукові ступені доктора економічних наук та кандидата юридичних наук.

Трудову діяльність, як йдеться у досьє, Роман Насіров почав ще у 1994 році. Однак, чим саме він займався до 2009 року – в офіційних документах не уточнюється.

За даними ЗМІ, пан Насіров працював у сфері інвестицій та цінних паперів.Це підтверджується вже першою його посадою з офіційної біографії: виконавчий директор інвестбанку “Ренессанс Капітал”, де майбутній чиновник працював у 2009-2013 роках.

У березні 2013 року він потрапив у Державну продовольчу зернову корпораці. України (ДПЗКУ), де був заступником голови. Ця корпорація – одне з найпотужніших держпідприємств у аграрній сфері й займається експортом зерна.

Вже після зміни влади в Україні фінінспекція виявила порушення у корпорації в той період, коли там працював пан Насіров.

“Результати, м’яко кажучи, вражаючі – інспекція встановила мільйонні збитки, завдані корпорації в період з 1 січня 2013 по 31 грудня 2014 року”, – повідомив влітку 2015 року тодішній аграрний міністр Олексій Павленко.

Він додав, що втрати складають понад 55 мільйонів доларів. Щоправда, на кар’єру Романа Насірова це мало вплинуло. Головним винуватцем порушень назвали його колишнього керівника у ДПЗКУ.

Далі пан Насіров повернувся до інвестиційного бізнесу. Він очолив українське представництво бразильської інвесткомпанії BTG Pactual.

, , .

Один комментарий

 • Незнайка пишет:

  Самовисуванець! – значить залогових 2,5 млн. не з партіі, а самотужки! Багато й натужно працював, одночасно отримуючи 4(чотири) вищі безплатні(?) освіти. (Вільні кошти на забавки видно залишились))
  Другий, теж фіскал, (вигнаний з держслужби) -А.Семченко, доктор політнаук, хоче теж балотуватись, але гроші для реєстрації просить громогласно у людей на ефірах! Своїх лімонів нема.
  (Це той, що недавно на ефірі Піховшека, отримав навздогін набалдашником трості ззаді по спині, від знаменитого контуженого ляшківця-патріота)
  Хто з них чесніший? Хто Україну крепше любить? За кого віддамо голоси?
  Насірова вже зареєстрували(!), хоча він і британсько подданий по одному з паспортів…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень