31.03
2017

Клопіт пенсіонерам

Рубрика: Новости. Автор: Lena

   Пенсійний фонд з 1 квітня припиняє виплату пенсій через відділення українських дочірніх відділень російських державних банків. Про це повідомляє «Урядовий кур’єр». До українських «дочок» російських держбанків відносяться «Сбербанк», «ВТБ Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк»), «БМ Банк», «ВіЕс Банк».

   «Пенсії людям, які отримували її через установи цих банків, будуть виплачувати через відділення поштового зв’язку за місцем проживання пенсіонерів. Дата виплати залишається такою ж, яка була у банків», – ідеться в повідомленні.

    Надалі, за бажанням пенсіонера, виплату пенсії можуть проводити через установи інших банків, з якими підписано договір на виплату пенсій, або доставлятимуть додому співробітники відділень поштового зв’язку. Для цього необхідно подати відповідну заяву в районне управління ПФ за місцем перебування на обліку або в управління з координації і контролю за виплатою пенсій.

   Як відомо, Указом Президента України від 15 березня 2017 року №63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» введено в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року.

   Це рішення стосується публічних акціонерних товариств вищезгаданих фінансових установ. Воно передбачає заборону розміщувати державні кошти на рахунках цих установ.

О. Осауленко

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Хіба це клопіт? У будь-якому іншому Банку, написав заяву, до 15 числа, і з слідуючого місяця зарахування і отримування пенсіі відновлюється!
    Клопіт у іншому. -Цієї не осучасненоі жалюгідноі пенсіі, прожити не вистачає… до могили підштовхує.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень