14.05
2021

Кіровоградська облдержадміністрація долучається до співпраці з Фондом Державного майна України для розробки шляхів подальшого використання об’єктів держвласності. Про це під час брифінгу щодо малої приватизації повідомила в.о.директора департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Світлана Соломаха сьогодні, 14 травня.

«Ми зацікавлені в тому, щоб ці активи не стояли пустками, не руйнувалися, а були ефективно задіяні до економічного процесу. Розроблені законодавчі зміни ліквідовують всі перепони на шляху прозорої приватизації, які стоять на заваді залученню інвестицій. Передача об’єктів на приватизацію проходитиме за спрощеною процедурою, що пришвидшить процес. Законодавчо закріплять і стандарти прозорості приватизації, що дозволить підвищити рівень довіри до потенційних інвесторів», – пояснила Світлана Соломаха.

За її словами, наразі в облдержадміністрації створена робоча група з опрацювання питань упорядкування використання об’єктів державної власності, які розташовані на території регіону. До неї, зокрема, увійшли представники профільних структурних підрозділів ОДА, обласної ради, регіонального представництва ФДМУ. До роботи залучають і територіальні громади.

«Спільно з РДА, органами місцевого самоврядування проводиться інформаційна кампанія серед представників бізнесу щодо об’єктів державної власності, які пропонуються до приватизації чи оренди. Серед цих об’єктів є і виробничі та адміністративні будівлі, складські і підвальні приміщення, гаражі, майнові комплекси промислових підприємств, інші нежитлові приміщення. Ці об’єкти мають бути цікавими для громад та підприємців для інвестування та впровадження проектів місцевого економічного розвитку, бізнес-проектів, створення нових чи розширення існуючих виробничих потужностей, створення нових робочих місць», – зазначила в.о.директора департаменту.

Нагадаємо, у рамках малої приватизації у Кіровоградській області готуються аукціони з продажу понад 30 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень