22.11
2021

Кіровоградська ОДА долучається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у рамках якої оголошено обласний дитячий фотоконкурс «Щасливе дитинство без зла і насильства».
Фотоконкурс передбачає участь дітей (7-12 років, 13-17 років) з фотороботами, на яких повинен бути присутній помаранчевий акцент, який символізує свободу і рівність (одяг чи аксесуар помаранчевого кольору).
До конкурсу приймаються фотографії усіх фотографічних жанрів розміром А4 (29,7 х 21,0 см) (на звороті фотороботи має бути наклеєна візитівка із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові автора, його віку, місця проживання, контактного телефону).До фотороботи додається згода учасника (представника учасника) на обробку персональних даних (на окремому листі).
Бажаючим прийняти участь у фотоконкурсі необхідно надати фотороботи до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. В.Чорновола, 38, каб. 4 (відділ сім’ї та оздоровлення дітей) до 25 листопада 2021 року.
З 25 листопада по 10 грудня 2021 року департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації із наданих фоторобіт буде організовано обласну фотовиставку та визначено переможців.
Переможці, які займуть I, II та III призові місця (по віковим категоріям), будуть нагороджені подарунками.
Номер телефону для довідок: (0522) 32-23-48.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень