3.06
2019

Мінрегіоном України підбито підсумки соціально-економічного розвитку областей за результатами роботи у 2018 році. У відповідному рейтингу Кіровоградщина на 15-у місці, що свідчить про позитивну динаміку, адже з 2015-го року область піднялася на 6 позицій. На це звернув увагу голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щопонеділковій апаратній нараді.

Керівник ОДА повідомив, що фахівці Мінрегіону оцінюють стан справ територій за 64 показниками соціально-економічного розвитку та поінформував детальніше за кількома напрямками.”Кіровоградщина за доступністю та якістю послуг у сфері освіти посіла 4-те місце в Україні. На позитивний результат вплинуло багато факторів. Це і автобуси, які ми придбали та налагодили підвіз учнів, це і обладнання, яким ми укомплектували навчальні заклади, це і створені освітні округи, це і фактичні показники отриманих нашими випускниками балів із ЗНО”, – підкреслив Сергій Кузьменко.

Область також на 4-му місці в рейтингу за показником розвитку малого та середнього підприємництва. Сергій Кузьменко нагадав, що за підтримки органів влади в останні роки на Кіровоградщині збудовано та модернізовано чимало підприємств, що позитивно вплинуло і на бюджети, і на рівень доходів жителів області.Високо оцінено і роботу агропромислового комплексу області. За темпами росту обсягів виробництва сільськогосподарської продукції Кіровоградщина також на 4-му місці. “Враховуючи, що наша область аграрна, сотні і сотні додаткових мільйонів гривень отримали місцеві бюджети на розвиток територій і на покращення надання соціальних послуг”, – наголосив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що головним завданням на сьогодні є збереження позитивної динаміки. “Зберегти ці надбання можна лише продовжуючи активно працювати як державним службовцям, так і представникам органів місцевого самоврядування, – підкреслив він. – На 2019 рік визначені завдання, передбачено фінансування важливих проектів як державним, так і місцевими бюджетами. Вимагаю від керівників територій, щоб усі ці завдання були виконані”.

Сайт ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень