24.05
2021

Перший заступник голови Державної екологічної інспекції України Дмитро Заруба провів виїзну нараду з питань охорони довкілля на Кіровоградщині сьогодні, 21 травня. «Разом із тимчасово виконуючим обов’язки голови Кіровоградської ОДА Валерієм Жалдаком ми говорили про те, що така нарада необхідна, оскільки є відповідний Указ Президента, затверджений рішенням РНБО. Він стосується питань захисту охорони навколишнього середовища. Аналогічну нараду провели і за участю Генпрокурора та місцевих прокурорів, де піднімалося питання дотримання природоохоронного законодавства. Питання екології стосується нас і наших майбутніх поколінь. Від того, як ми піклуватимемося про навколишнє середовище, залежить розвиток суспільства в подальшому», – зазначив Дмитро Заруба.
Участь у нараді взяли представники обласної екологічної інспекції, Держгеокадастру, прокуратури, профільного департаменту облдержадміністрації, управління лісового та мисливського господарства Кіровоградщини, Регіонального офісу водних ресурсів, а також екоактивісти.
«Важливо, щоб кожен із присутніх виділив по два-три заходи за своїми напрямками, які ми можемо реалізувати на території області. Водночас маємо визначити і ресурси для реалізації вже існуючої екологічної програми. Консолідація зусиль – важлива складова у цій роботі. Закликаю і громадські організації бути більш активними», – наголосив Валерій Жалдак.
Як уже повідомлялося, облдержадміністрація ініціювала запровадження системи регіонального моніторингу якості атмосферного повітря.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень