25.06
2021

24 червня перший заступник міського голови Юрій Гугленко провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглядалося питання продовження карантину та обмежувальних протиепідеміологічних заходів в районі Олександрійської територіальної громади.
Присутні заслухали інформацію завідувача Олександрійського міжміськрайонного відділу ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяни Ільющенкової та начальника управління охорони здоров’я Тамари Сакари щодо епідеміологічної ситуації по м. Олександрія та Олександрійському районі.
Доповідачі відзначили, що, починаючи з травня, спостерігається спад захворюваності на коронавірусну інфекцію та зменшення навантаження на міські стаціонари. Олександрія знаходиться в «зеленій» зоні, а, отже, послаблюються і карантинні обмеження. Наприклад, перебувати в масці тепер обов’язково тільки в місцях скупчення людей (і в приміщені, і на вулиці) та в транспорті.
На завершення засідання присутні ухвалили рішення щодо продовження карантину до 31 серпня поточного року, а також і надалі дотримуватися протиепідеміологічних вимог, передбачених постановою Кабміну від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів у період значного поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень