23.09
2017

    Олександрію відвідали потенційні інвестори – представники енергосервісної компанії ТОВ «ЄВРО ЕСКО» з м.Києва, яка з 2014 року опікується проблемами енергоефективності. Зустрічалися з міською владою та керівниками бюджетних закладів директор компанії О.Черноуско та керівник ЕСКО-проекту Г.Лебідь. Вони запропонували встановлення індивідуальних теплових пунктів, систем комбінованого теплозабезпечення, реконструкцію котелень у закладах бюджетної сфери та впровадження інших заходів з енергоефективності.

   Гості ознайомили керівництво міста з умовами проекту публічно-приватного партнерства, який передбачає запровадження енергосервісу, що дає можливість скоротити витрати на споживання енергії без залучення коштів міського бюджету.

  Керівник проекту поінформував, що запровадження індивідуальних теплових пунктів, комбінованого опалення (газу й електроенергії), утеплення будівель та систем онлайн-управління теплопостачанням дадуть можливість регулювати споживання тепла, забезпечити необхідний температурний режим і отримати економію від 15 до 30% теплової енергії та у підсумку скоротити витрати бюджетних коштів.

   Міський голова С.Цапюк зазначив, що заходи з енерго-збереження у закладах соціальної сфери сьогодні необхідні, адже завдяки економії коштів на сплату за енергоносії з’являється додатковий фінансовий ресурс на ремонти та зміцнення матеріальної бази шкіл, дитячих садочків, закладів охорони здоров’я і культури.

  За попередніми розрахунками, зробленими інвестором на прикладі ДНЗ№39, комплекс енергозберігаючих заходів щорічно даватиме значну економію коштів.

    Під час зустрічі було досягнуто домовленості, що міська влада детально проаналізує пропозицію інвестора. Міський голова С.Цапюк доручив своїм першому і профільному заступникам створити робочу групу з даного питання і включитися у роботу з енергосервісною компанією.

О.Колмаков

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Як нас хочуть зігріти, зрозуміло!
    Як збираються “нагріти” – ні!
    Адже інвестиції вкладаються тими, у кого “не при ділі” кошти і іх треба вкласти у прибуткову справу з вигодою росту вкладеного(дельта+). На якій стадії виконання утеплення, чи модернізації системи опалення, передбачається гешефт саме для інвестора? З чого він виникає?
    Нам звісно робиться тепліше, економніше(це мінусова сума), а хто творить плюсову суму з дельтою+ “для сугріву” інвестора?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень