18.11
2021

Стрімкий ріст цін на енергоносії знищує не тільки промисловість, а економіку області в цілому, оскільки із цінниками відбуватиметься ланцюгова реакція.

На Кіровоградщині вже 40 відсотків підприємців працюють зі збитками. Про це йшлося на спільному засідання правління обласного відділення УСПП та правління Організації роботодавців області, викликане надзвичайною ситуацією, що склалася через подорожчання енергоносіїв.

Попередньо обласне відділення УСПП провело аналітичне опитування суб’єктів господарювання та узагальнило дослідження негативних прогнозних наслідків на 2022 рік. Висновок: подорожчання енергоносіїв призведе до часткового припинення діяльності суб’єктів господарювання, скорочення працівників або переведення їх на неповний робочий день, зниження обсягу виробленої продукції або надання послуг в окремих галузях. А 40 відсотків суб’єктів господарювання працюють зі збитками.

Стурбованість висловлюють і у Федерації профспілок Кіровоградської області: “Скільки коштуватимуть хліб і, як кажуть, до хліба при таких апетитах продавців електроенергії та газу, здогадатися не важко”.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень