22.07
2016

 Фахівці Державної служби зайнятості відзначають, що на ринку праці Олександрії та Олександрійського району існує постійний попит на працівників сфери торгівлі та послуг (38% від загальної кількості замовлень від роботодавців), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (11,9%), кваліфікованих робітників з інструментом (14,7%), фахівців (10,7%) та представників найпростіших професій (10,7%).


Олександрійський міськрайонний центр зайнятості населення повідомляє, що станом на перше липня на його обліку перебувало 2,2 тисячі осіб, з яких 66,4% – жінки, 40,5% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до категорії осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 24% безробітних – сільські жителі. Загалом на обліку в ОМРЦЗ у червні перебувало 4,6 тисячі безробітних. Звичайно, це не повна картина, з огляду на те, що далеко не всі безробітні реєструються в центрах зайнятості.
Протягом січня-червня 2016 року за сприяння ОМРЦЗ роботу отримали 1372 особи, з них 983 – зареєстровані у службі зайнятості. На початок липня 1420 осіб отримували державну допомогу по безробіттю.
Станом на перше липня ОМРЦЗ пропонував безробітним усього 150 вакансій. У середньому на одне робоче місце претендують 15 осіб. Користуються попитом у роботодавців продавці, бухгалтери, педіатри, медсестри та санітарки, водії, кухарі, бармени, охоронники, штукатури і швачки.

Олена Карпачова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень