14.03
2016

Із настанням весни спецінспекція з благоустрою населених пунктів управління ЖКГ міської ради розпочала проводити рейди-перевірки санітарного стану прилеглих до підприємств, установ та організацій територій.

11 березня здійснено обстеження благоустрою територій у Заводському мікрорайоні.

Подвір’я біля ТОВ«Електромеханічний завод «Етал» знаходиться у належному санітарно-естетичному стані: чисте, прибране та охайне.

Навколо ТОВ ЗПТУ«Віра-Сервіс Інтермаш» навпаки виявлено стихійні смітники, відходи будівельних матеріалів, неприбрану суху рослинність, парость, спиляні з дерев гілки тощо.

За порушення норм з утримання прилеглої території керівнику ТОВ ЗПТУ«Віра-Сервіс Інтермаш» М.Сулятицькому буде направлений припис на усунення недоліків.

Слід зазначити, що більшість керівників слідкують за чистотою прилеглих до їх підприємств ділянок. Проте досить часто через недбайливих господарів прибиранням і упорядкуванням міських територій доводиться займатися працівникам бюджетної сфери.

Спецінспекція попереджає, що порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян, посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Міська влада звертається до керівників підприємств, установ та організацій утримувати прилеглі території у належному санітарному стані, не допускати появи стихійних сміттєзвалищ, систематично проводити заходи із благоустрою та озелененню.

Сайт місьради

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень