14.12
2017

  Уважаемая редакция! Мы, жители первого подъезда дома № 47, на ул. Казачьей, обращаемся к вам с огромной просьбой. В нашем доме на первом этаже находится магазин «Оптовичок». Мало того, что с утра до вечера к магазину подъезжают машина за машиной, газуют, разбивают двор, ломают люки канализационных колодцев, так еще установили прямо впритык к стене дома, под нашими окнами, мусорный ящик. В летнее время из-за этого невозможно открыть окно, весь смрад идет в квартиру, а по стене ползут черви. Так скажите, где же соблюдение санитарных норм? С таким же вопросом мы обращались к руководству магазина, но результатов это не дало никаких. Нам, жильцам дома, только увеличивают абонплату за содержание придомовой территории, хотя, как выходит, мы там и не хозяева.

       По поручению жильцов квартир №№ 1, 5, 9, 13 подъезда –

Л. Адаменко, М. Кобенко, В. Лебедь

  Цього листа ми отримали зараз, коли вже давно минула літня пора, і, звісно, ніякі черви в силу їхньої кліматичної непристосованості до грудневих холодів по стінах повзати не можуть. Що стосується згаданих квартир, кореспонденту «ОТ» вдалося поговорити з господарями трьох із них, причому лист писала, за їхнім твердженням, саме жителька квартири, яку кореспонденту не вдалося застати вдома. Інші ж наші співрозмовниці загалом підтвердили описане в листі до редакції, хоча й з оговіркою, що така антисанітарна картина мала місце ще влітку.
Керуюча магазином «Оптовичок», розташованим у даному будинку, Світлана Антоненко пояснила: раніше сміття і різні виробничі відходи з магазину виносилися на загальний дворовий майданчик збору твердих побутових відходів, згідно з договором, укладеним між магазином і підприємством, яке забезпечує виконання відповідних послуг. Майданчик був розташований якраз навпроти першого під’їзду, і це справді було негарно, оскільки туди несли сміття не лише всі жителі цього будинку, а й сусідніх.

   «А наприкінці літа, що минуло, майданчик був перенесений комунальниками з цього двору за його межі, очевидно, з міркувань санітарії, оскільки територія двору мала, і сміттєвий майданчик не вписувався в нього. Разом з майданчиком спочатку перенесли і наш власний контейнер. Ми стали виносити сміття на нове місце. Але місяців зо два тому наш контейнер перенесли назад, до під’їзду, і поставили впритул до стіни. Хто це зробив, я не знаю, можливо, працівники комунальної сфери. Але як би там не було, погляньте самі: де тут антисанітарія? Контейнер невеликих розмірів, чистий зовні, постійно закритий кришкою, сміття навколо немає. Запаху – також. Нас це влаштовує, а чого саме хочуть тепер від нас мешканці будинку, я зрозуміти не можу, адже виходить, що їм не подобалася ні попередня ситуація, ні нинішня. Щоб знайти якийсь прийнятний варіант, я б порадила їм вирішувати питання з керівництвом КП «Житлогосп», адже дана дворова територія – теж не власність «Оптовичка». Куди нам скажуть, туди і будемо виносити сміття. Ми завжди справно оплачували і оплачуємо ці послуги згідно з договором і тарифом, доведеним нам комунальним підприємством.

  Щодо шуму й інших незручностей від вантажних машин з товаром, я не знаю, чи справді вони так докучають жителям? Адже в усі часи тут був магазин, до того ж великий, не те що наш. Пам’ятаєте? Називався «Новосел». Так мені цікаво, жителі під’їзду і тоді на нього скаржилися?» – знизала плечима керівник.

Наш кор.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень