12.01
2016

9 січня в Олександрії на центральній площі міста церква християн віри євангельської «Девора», що знаходиться в селі Протопопівка, проводила чергову 15-ту різдвяну зустріч з жителями Олександрії.

З моменту свого заснування в 2001 році завжди на Різдво, Великдень, Трійцю, церква проводить масові культурні заходи. Своєю основною метою  церква «Девора» ставить розповсюдження Євангелія різними засобами, в тому числі через театралізовані дійства, які засновані на євангельських подіях. Головним завданням таких заходів є донесення  людям  сакрального змісту Євангелія художніми засобами. Прихожани церкви «Девора» самі складають вірші, пишуть сценарії та музику до таких свят і ставлять за мету простою сучасною мовою донести таємницю народження, життя та вчення Ісуса Христа. Місцеві жителі завжди чекають на нові зустрічі з нами, які вже стали традиційними.  З людських відгуків ми дізнаємося про те, що наші пісні  надихають багатьох олександрійців  на добрі справи.  Різдво Христове для вірян церкви «Девора» – це власне свято, яке надихає кожного в такий урочистий день ділитися цією благою звісткою з іншими людьми. Сьогодні нас дуже непокоїть те, що в деяких засобах масової інформації цю найголовнішу подію для європейської цивілізації – Різдво Христа, яким започаткована нова ера в людській історії, висвітлюють фрагментарно, нівелюючи її глибинний зміст.

Завжди приїжджаючи в місто з різдвяною програмою, ми проводимо християнське  експрес-кафе, що стало дуже популярним серед жителів міста. Радо пригощаємо  людей різдвяним пирогом та гарячим чаєм.  Звичайно, безкоштовно. Незмінним супутником нашого служіння завжди являється різдвяний виступ дітей Недільної школи церкви «Девора», які яскравими номерами радують всіх оточуючих.  Були у нашій програмі й Дід Мороз та Снігуронька з цукерками та подарунками для діточок.

Різдво Христове – це свято, що об’єднує людей різних вподобань, християнських конфесій, національностей, поглядів, традицій.               Божа Любов, явлена в Ісусі Христі є миротворчою,  такою, що з’єднує  окремих людей, народи, країни.

Нехай благословить Господь нашу неньку Україну і дарує нам у Новому 2016 році мир, злагоду і силу для подолання тяжких негараздів, що випали на нашу долю останнім часом.  Молимося за наших правителів, за знедолених людей, за всіх постраждалих на війні, за  всіх дітей України, щоб Господь повернув їм радісне дитинство.

Христо Народився! Славімо Його!

Прес-секретар церкви «Девора» Марія Драгомірова

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень