1.12
2021

Міський каток вирішив розпочати новорічну казку з перших днів зими та запрошує всіх охочих на хокейний турнір (4-5 грудня) та льодове шоу (24, 25, 26 грудня).

Турнір буде проведено на льодовій арені «Сніжна королева» до Дня звільнення міста від нацистських загарбників. Планується масштабне спортивне дійство, у якому візьмуть участь 8 команд із різних міст: Запоріжжя, Кременчука, Кропивницького, Кривого Рогу, Полтави, Жовтих Вод та дві від Олександрії. Запрошуємо містян відвідати змагання та підтримати наших спортсменів.

Опісля, 24 грудня, відбудеться прем’єра льодового шоу-спектаклю із символічною для арени назвою «Сніжна королева». Наразі команда тренерів катка, імениті фігуристи, зокрема й від нашого міста, разом із хореографом Евгенієм Шандорем та під керівництвом режисера Ярослава Шаповалова готуються, аби втілити відому новорічну казку Ганса Андерсена на льоду та подарувати глядачам святковий настрій.

Команда арени чекає на гостей не тільки на анонсовані заходи, але й для спортивного відпочинку. Каток відкритий для відвідувачів щодня з 10:00 по 22:00. Для тих, хто бажає опанувати мистецтво фігурного катання, діють дві групи – старша та молодша. Набір учасників продовжується, тож кожен охочий має можливість навчитися цього особливого виду спорту!

Ю. Сливюк

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень