26.05
2021

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Марії Чорної на посаду голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Нині вона очолює обласний департамент агропромислового розвитку. У разі призначення президентом, вона стане першою жінкою на посаді голови адміністрації.

Попередню співбесіду з Марією Чорною провів міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Він рекомендував погодити кандидатуру.

Під час співбесіди на засіданні Кабміну Марія Чорна сказала, що для ефективного вирішення проаналізує основні проблеми регіону, продовжить реалізацію обласних програм і галузі охорони здоров’я, проєкту президента “Велике будівництво”, посилить роботу з громадами області: “Ця проблема є в усіх регіонах. В області 49 громад. Навчатимемо їх працювати в умовах децентралізації для максимальної ефективності”.

Що відомо про Марію Чорну

Народилася 26 серпня 1974 року.

Має дві вищі освіти. Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (нині Центральноукраїнський державний педагогічний університет) та Кіровоградський національний технічний університет.

Незаміжня. Має сина.

1994-1996 роки – продавчиня Компаніївського районного споживчого товариства селища Компаніївка Кіровоградської області.

1996-2002 роки – вчителька торгівельної справи Компаніївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2002-2004 роки – агроном з насінництва управління сільського господарства і продовольства Компаніївської районної державної адміністрації.

З 2004 року – головна спеціалістка, з 2008 року – начальниця відділу управління агропромислового розвитку Компаніївської районної державної адміністрації.

2011-2020 роки – заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З 2020 року – директорка департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Суспільне

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень