22.01
2019

22 січня керівники багатоповерхівок з’явилися до міський голова С. Цапюка без попередньої домовленості, аби висловити свої претензії, що міська влада нібито мало допомагає їм в утриманні будинків.

Голова Ради голів ОСББ О. Гончаренко звинуватив владу, що, на його думку, у міському бюджеті закладені мізерні кошти на відшкодування «теплих кредитів», що нібито у бюджеті були виділені додаткові кошти на очищення міста від снігу, але прибудинкові території ОСББ не очищають безкоштовно та ін. 


Під час спілкування міський голова зауважив, що у минулому році одним з найважливіших завдань влади була виплата заробітної плати лікарям та вчителям. При нестачі коштів у 59 млн грн завдяки умілому господарюванню та допомозі ОДА усі зобов’язання були виконані. Крім того, з міського бюджету на відшкодування кредитів, які брали ОСББ, було виділено 438 тис. грн. У 2019 році на відповідні потреби у міському бюджеті передбачено 400 тис. грн.
Об’єднання співвласників багатоповерхівок зрозуміли користь таких кредитів, тож у минулому році коштів, наявних у міському бюджеті, виявилося недостатньо. Але три ОСББ, які взяли кредити у 2018 році, отримають 176 тис. грн компенсації з міського бюджету у поточному році.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Громадянин пишет:

    Свежо преданье, но верится с трудом!
    Убейте, не поверю, что тока из-за кредита теплого(где часть из местного бюджета мизер, по сравнению с госкредитованием) была предметом столь высокой сплоченности и нежданного визита!
    Мож сами доправдите!?? – Без намеков!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень