14.10
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна взяла участь у презентації портрету отамана Чорного Ворона (Миколи Скляра), написаний художницею Людмилою Демиденко.

Презентація відбулася у Музеї Мистецтв. Портрет є єдиним зображенням Чорного Ворона на території України. До вітального слова долучилася голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

«Чорний Ворон – це знакова постать для Кіровоградщини та всієї України. Хочу нагадати, що пам’ять вбивається тоді, коли наші нащадки не знають, куди йти і кому вклонитися. Тоді вбивається і історія. Ми маємо пам’ять, маємо історію і пишаємося нею. Я хочу, щоб про всі події, які відбуваються сьогодні, знали діти. У нас на Кіровоградщині буде та є пам’ять, якою ми будемо пишатися. Героям, які живуть серед нас, ми маємо дякувати щоденно. Ми будемо пам’ятати про кожного, хто вклав свій внесок до розвитку історії нашого краю. Скільки стане моїх сил, стільки я і буду їх докладати для того, щоб наших героїв завжди шанували», – зазначила Марія Чорна.


Даний проект створений у співпраці з громадською організацією “Фундація духовного та національного відродження “Чорний Ворон”.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень