17.11
2018

“Український ринок авіаперевезень росте і має дуже великі можливості. Тепер цей пасажиропотік треба обслуговувати. І він повинен бути не тільки міжнародний, а й регіональний. В цьому році очікуємо 20 мільйонів пасажирів в українських аеропортах. Для порівняння: за 2012 рік, коли в Україні проводилося Євро-2012, було лише 14 мільйонів пасажирів.

Завдяки реформам, ініційованим Міністерством інфраструктури та “Народним фронтом”, з 2016 року ринок авіаційних перевезень зростає рекордними темпами майже на 30% щороку”, про це заявив лiдер Народного фронту Арсенiй Яценюк пiд час вiзiту до Кропивницького аеропорту.
Він відвідав аеродром разом з міністром інфраструктури України, представником НФ в уряді Володимиром Омеляном. Тема близька для колишнього прем’єр-міністра – пам’ятайте, як він літав простим пасажиром эконом-класом до Парижу?
Але i його колезi – чиновнику-міністру, а заодно і однопартійцю, тема польотів близька – він так мрiяв запустити в Україні Гіперлуп.
Проте, щоб наздогнати Iлона Маска треба, мабуть, залучати адмiнресурс та йти на вибори?

Г. Сергеев

коментарі 2

 • Ил Яковлевич пишет:

  Украiнське авioбудування теж росло i розвивалось!…
  На чем летаем Сеня?
  …И в какую …лупу залетели?
  Платья от фирмы жены корефана-Омеляна, на чем в Москву доставлять посоветуешь? Гужевой транспорт еще не запретил в северо-восточную сторону?

  Мне нравится! Thumb up 0

 • НедоСальвадор пишет:

  Слаб в искусствах и непричастен ни к ‘сюрр’, ни ‘абстрак’, ни прочим измам…
  Но почему так ясно вижу(глядя на фото, ассоциирую, -т.с. грамотно и изыскано), один из, -ну вылитая гипер..лупа?! Второй тоже, если б голову побрить…))
  Третий, “так вовсе ни при чем”))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень