17.09
2021

16 вересня, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна зустрілась із родинами загиблих учасників АТО/ООС, аби окреслити основні проблемні питання, з якими наразі їм доводиться стикатись.

Інтереси родин загиблих на зустрічі представляли голова ГО «Єдина родина Кропивниччини» Олена Степанок та члени правління організації.

На початку зустрічі Марія Чорна висловила співчуття родинам і близьким усіх загиблих та постраждалих під час бойових дій в Україні.

«Зранку, знаючи про нашу з вами зустріч, по дорозі на роботу не могла не заїхати до Алеї слави на фортечних валах. Хотіла ще раз вшанувати героїв та придивитися до їхніх поглядів на фотографіях. І справді відчула їхню присутність, підтримку, вони живі – бо Герої не вмирають доки ми про них пам’ятаємо», – сказала Марія Чорна.

Олена Степанок вручила Марії Володимирівні «Книгу пам’яті героїв АТО», яка видана у 2018 році, і розповідає про героїв з різних областей України, в тому числі і з Кіровоградщини.
«Усі заходи, які проводить наша громадська організація у 80% пов’язані зі збереженням пам’яті про наших захисників. Тому хотілося б з допомогою облдержадміністрації ініціювати видання «Книги пам’яті героїв АТО з Кіровоградщини», – зазначила Олена Степанок.

Також члени ГО «Єдина родина Кропивниччини», висловили пропозицію присвоювати звання «Почесний громадянин» героям АТО.

Присутні обговорили питання, з якими кожного дня стикаються родини загиблих воїнів АТО: відшкодування збитків на поховання, отримання відповідних статусів, питання соціального супроводу та інші.

Заслухавши вищезазначене Марія Володимирівна надала відповідні доручення начальникам департаментів ОДА та пообіцяла тримати на особистому контролі вирішення озвучених родинами загиблих проблем.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень