5.05
2021

Сьогодні, 5 травня, міський голова Сергій Кузьменко відвідав центральну міську лікарню. Тут, під час його зустрічі з медичними працівниками, журналісти місцевих ЗМІ дізналися про останні здобутки галузі охорони здоров`я Олександрії.

 «У 2021 році майже на 9 млн грн закупили важливого медичного обладнання, – сказав Сергій Кузьменко. – У нас з’явилися нові рентген- та УЗД-апарати, новий апарат штучної вентиляції легенів та сучасні кисневі концентратори і це те, що сьогодні дає можливість лікарям надавати якісну медичну допомогу олександрійцям».

Разом с представниками ЗМІ він відвідав кабінет ультразвукової діагностики, у якому встановили новий УЗД-апарат. З останнього разу, коли оновлювалася дана високовартісна техніка, минуло 9 років, а це досить вагомий термін для будь-якого обладнання, у тому числі й медичного. Сучасний УЗД-апарат придбали за рахунок коштів державної субвенції. Його вартість складає близько 1,9 млн грн.

Передбачається, що дана портативна діагностична ультразвукова система американського виробництва від компанії Siemens ACUSON Freestyle у подальшому буде використовуватися в новозбудованому приймальному відділенні.

Також міський голова оглянув нове приймальне відділення та його готовність до прийому пацієнтів. Наразі тут ще тривають оздоблювальні роботи, ремонт теплого переходу та вузькопрофільних кімнат, зокрема, кабінету магнітно-резонансної томографії.

Незабаром очікується встановлення медичного обладнання. Тут з’являться дефібрилятор, кардіомонітор, центральна станція моніторингу, аналізатори, апарати серцевого масажу та інша високоточна техніка.

Оскільки фінансування відбувається з різних рівнів, на сьогодні проводиться корегування проєкту та визначаються джерела надходження коштів. Міська влада постійно проводить перемовини і разом з обласною державною адміністрацією та народними депутатами вирішує питання, щоби дороговартісне обладнання, яке має бути у відділенні, з’явилося й в нашому місті. У першу чергу, мова йде про МРТ, вартість якого сягає 20 млн грн.

Наостанок Сергій Кузьменко поспілкувався з представниками ТОВ «АФІНА-ЦЕНТР», яке буде виконувати капітальний ремонт інфекційного відділення.

Присутні оговорили проєкт, етапи його реалізації та окреслили терміни початку ремонтних робіт. Датою відліку встановили 17 травня, що дасть можливість завершити технічну підготовку та облаштувати ліжко-місця для хворих на коронавірус в інших відділеннях центральної лікарні.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень