14.05
2020

50 пакетів з продуктовими наборами отримали мешканці Олександрії від мережі супермаркетів «Файно Маркет». Просто додому до малозахищених громадян набори доставили керівник Олександрійської міської організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Зіміна разом з волонтерами та представниками «Файно Маркета».

 

«Файно Маркет» – це сучасна, соціально відповідальна компанія, яка не може залишатися осторонь у цей непростий для нашої країни та області час. Тому «Файно Маркет» комплектує та передає пакети з продуктовими наборами до місцевих організацій Товариства Червоного Хреста – для подальшої адресної допомоги самотнім людям пенсійного віку та особам з інвалідністю. Крім того, допомогу отримують і ті, хто потрапив у складні життєві обставини, та багатодітні мами.


«Файно Маркет» завжди сприяв добросусідським відносинам, ініціював різні соціально важливі проєкти і вважає, що зараз допомоги та пік- лування особливо потребують найбільш вразливі верстви населення – самотні люди пенсійного віку, особи з інвалідністю та люди, які потрапили в складні життєві обставини.
Тож в умовах карантину «Файно Маркет» вирішив посилити соціальну підтримку і запровадив проєкт «Файно поміч». У рамках цього проєкту мережа супермаркетів “Файно Маркет” безкоштовно надає продуктові набори соціально незахищеним жителям нашого регіону.
Волонтери Товариства Червоного Хреста адресно передають цю допомогу тим, хто її потребує.
До складу набору входять продукти, які складають основу повсякденного харчового раціону. Це макаронні вироби, декілька видів круп, цукор, соняшникова олія, чай, печиво.


Пакети з продуктами передаються представникам Товариста Червоного Хреста у Кропивницькому та області. Сьогодні адресна допомога вже надана жителям Кропивницького, Бобринця, Малої Виски та Олександрії.
Голова Олександрійської міської організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Зіміна повідомила: продуктові набори від «Файно Маркета» отримали ті, хто дісно потребує допомоги та підтримки. Серед них: 13 дітей з інвалідністю, двоє переселенців, дві багатодітні родини і дві, де діти перебувають під опікою, двоє інвалідів І групи (спинальник та людина, яка проходить гемодіаліз), решта – люди з інвалідністю ІІ-ІІІ групи. Людмила Романівна говорить: люди дуже задоволені і вдячні «Файно Маркету» за допомогу. Дехто з них не в змозі самостійно придбати продукти. Інші жалкують, що пайок лише один, адже до нього входять дійсно якісні крупи, макарони, олія, печіво та цукор.


«Файно Маркет» просить небайдужих жителів міста й області долучитися до ініціативи і взяти участь в акції: придбати продукти для людей, що знаходяться у скруті, і залишити їх у спеціальних боксах, що розміщені у кожному магазині мережі супермаркетів. Цими продуктами будуть доукомплектовані основні набори. «Файно Маркет» закликає: «Вірте в добро та бережіть себе!»

Наш кор.

Один комментарий

  • Алла Гончарова пишет:

    Я пенсіонер майже не хожу та є ще в мене внук інвалід дитинства чи можу зареєструвати на допомогу від файно маркету ” файно поміч” буду дуже вдячна, проживаю в селиші Олександрійське( Димитроао)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень