29.01
2016

Станом на 28 січня епідпоріг захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в Олександрійському районі перевищено на 32%, тоді як протягом минулого тижня спостерігався її спад.

Втім, незважаючи на це, ситуація в регіоні залишається контрольованою. Такі дані кореспонденту Першої електронної озвучила заступник головного лікаря ОЦРЛ Тетяна Прошина.

“Усього з 16 січня (тобто з моменту оголошення всеукраїнської епідемії грипу) за медичною допомогою із симптомами ГРВІ до нас звернулося 220 осіб, у тому числі 120 дітей”, – повідомила заступник головного лікаря ОЦРЛ Тетяна Прошина і додала, що за три дні (з 26 по 28 січня) відбулося збільшення звернень. “У цей період до медзакладів району із симптомами гострих вірусних інфекцій звернулось 83 хворих, що на 10% більше, ніж за весь попередній тиждень”, – зазначила лікар.

Також вона акценувала, що, нащастя, летальних випадків від грипу чи ОРВІ в районі не зафіксовано.

У той же час, як повiдомлялося ранiше, по Олександрії епідемічний поріг захворюваності перевищений ще ранiше i на 80%. Але це не є епідемія, а сезонні коливання рівня захворюваності.

Г. Сергеев

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень