6.08
2021

Дискутували про культуру

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Сьогодні, 6 серпня, в Будинку футболу відбулася зустріч з Павлом Гайдаєм, підприємцем, інвестором, власником CEO-компанії «Avtologistika», випускником Стенфордської вищої школи бізнесу.

У заході взяли участь секретар міської ради Вікторія Косяк, заступники міського голови Ірина Чемерис та Юрій Шклярук, представники депутатського корпусу, закладів культури, бізнесу, громадського сектору та ін. Організатором виступив Олександрійський громадський простір «КУБ» під керівництвом депутата міської ради Олега Панібратенка та голови ГО «Сучасні громадські ініціативи», директора інформаційного агентства «Новий громадянин» Віктора Голобородька.
У ході спілкування Павло Гайдай поділився зі слухачами власним досвідом побудови успішної компанії, продемонстрував як зміни у способі мислення здатні призвести до виникнення інновацій та довів, що відвідування галереї сучасного мистецтва може виявитися для підприємця в рази кориснішим за читання бізнес-літератури.
Під час зустрічі присутні обговорили бачення трансформації культурного простору Олександрії та дієві механізми з інноваційного розвитку закладів культури як реакцію на сучасні економічні, організаційні та інші виклики.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень