22.02
2021

Щонайменше два десятки мостів і шляхопроводів цьогоріч відремонтують дорожні служби на Кіровоградщині. Про це повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко.
Під час форуму «Україна 30. Інфраструктура» Президент України Володимир Зеленський наголосив, що другим пріоритетним напрямком у 2021 році є національна програма відновлення мостів.
«Щодня ми доводимо, що Україну можна об’єднувати не тільки гаслами, але й новими дорогами та мостами. Цьогоріч планується будівництво та оновлення 245 мостів», – сказав Президент.
Очільник Кіровоградщини зазначив, цього року Служба автомобільних доріг області здійснить ремонт 15 мостів.
«Частина об’єктів перехідні з 2020 року, частина – нові роботи. Крім того, Агентство місцевих доріг області на 2021-й також зорієнтована на ремонти мостів. Депутати обласної ради минулого тижня на сесії залучили до обласного бюджету залишки державної субвенції в сумі понад 76 мільйонів гривень. За ці кошти, зокрема, також передбачені ремонти мостів в Оситняжці, Інгуло-Кам‘янці та завершення робіт на Клинцівському мості у Кропивницькому», – уточнив Андрій Назаренко.
Як уже повідомлялося, єдина в Україні магістраль загальною протяжністю 1392,3 км зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської через Кіровоградщину з’єднає схід і захід у нинішньому році. Завершити об’єкт мають до 30 річниці Незалежності.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень