11.12
2020

Якщо влада до початку наступного тижня не вирішить питання заборгованості перед працівниками шахт «Східного гірничозбагачувального комбінату», не забезпечить роботу підприємств – люди вийдуть на дорогу. Трудовий колектив готовий перекривати траси.

Трудовий колектив ДП, представники якого 9 грудня протестували в урядовому кварталі столиці, анонсують перекриття всіх трас національного значення у Кіровоградській Області в напрямках: Кропивницький-Миколаїв, Кропивницький-Київ, Кропивницький-Умань, Кропивницький-Кривий Ріг, Кропивницькій – Олександрія.

Люди доведені до межі! Зарплатна заборгованість перед шахтарями, які видобувають уранову руду станом на сьогодні складає 143 млн грн.

З 7 грудня через брак коштів всі підрозділи підприємства переведені в режим простою. Зупинено виробничий процес. Що загрожує банкрутством підприємства вже за 1-2 місяці, а також до екологічної катастрофи в регіоні, де розташовані 3 уранові шахти.

Михайло Волинець, голова незалежної профспілки гірників України

P.S. Як раніше повідомляло Hromadske, Україна наполовину скоротила потужності АЕС, де видобується найдешевша електроенергія, на користь більш дорогих «зеленої» та вугільної енергетики.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень