1.09
2020

Досудилися до «ручки»

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Суди Кіровоградської області, у тому числі й Олександрійський, можуть припинити свою роботу через відсутність фінансування.

Ще 19 серпня керівник апарату нашого міськрайсуду Алла Бєлова у своєму зверненні розповідала, що фінансування закладу з державного бюджету зменшилося, у порівнянні з минулим роком удвічі! Вона закликала мінімізувати негативні наслідки ситуації, що склалася, використовуючи альтернативні способи отримання інформації – електронні сервіси та СМС-повідомлення.

І ось сьогодні телеканал ТСН розповів про ситуацію у області. “Протягом місяця-півтора ми не отримуємо фінансування. Були старі запаси, і вони вже закінчилися. Тепер не знаю, як будемо працювати далі. Така ситуація зараз склалася по всій Кіровоградській області. У нас просто найбільший суд в області, відповідно у нас найбільші витрати, до того ж, ми працювали увесь карантин. Зараз і в районах почнеться те ж саме. Я спілкуюся з іншими керівниками апаратів в інших областях – в них ситуація аналогічна”, – розповів заступник керівника апарату Кіровського райсуда Кропивницького Богдан Онищенко.

Голова Кіровського районного суду міста Кропивницького Роман Петров зазначив, що працівники суду за власні кошти купують папір і заправляють катриджі. Він написав відкрите звернення до Вищої Ради правосуддя, Верховного суду та до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася у Кіровському суді. У разі невирішення питання, суд змушений буде припинити свою роботу.

Г. Сергєев

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень