19.02
2016

18 лютого відбулося перше засідання Комітету стратегічного планування та розвитку м.Олександрії на 2016-2020 роки, який було створено рішенням виконкому з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста і залучення громади до управління територією.

До роботи у складі комітету долучилися 64 представники різних сфер: освіти, медицини, культури, підприємці, депутати, керівники підприємств, члени громадських організацій, голови квартальних комітетів, старші будинків та інші. Консультантом була запрошена директор Київського інституту соціально-економічних стратегій О.Панченко.

На початку засідання міський голова С.Цапюк зазначив, що основу стратегічного розвитку Олександрії було закладено 5 років тому. На сьогодні є конкретні напрацювання і за цей час у місті втілено багато планів у різних напрямках.

З метою забезпечення прозорості влади, колегіальності прийняття рішень та залучення різних категорій населення до процесу управління містом було створено відповідну структуру. Комітет займатиметься питанням стратегічного розвитку Олександрії до 2020 року.

Члени комітету працюватимуть у групах за напрямками: соціальна сфера (освіта, охорона здоров’я, культура і туризм, соціальний захист, ЖКГ) та економіка (промисловість та підприємництво, транспорт і зв’язок, інформатизація, інвестиції та інновації, торгівля та сфера послуг, ресурсний та земельний потенціал, бюджетний потенціал).

Завданнями для сформованих груп є визначення потреб і можливостей розвитку міста, головних проблем та пріоритетів для стратегічного планування і розробка заходів стратегії у вигляді міні-проектів та програм.

Сайт міськради

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    От якби зібрати всіх тих стратегів причетних до розвалу промислового потенціалу міста і його околиць…
    Мало кого б здивував зойк – “Ба, знакомые все лица”!!!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень