10.12
2019

Депутати облради на сьогоднішній сесії не підтримали поправку до бюджету 2020 року, в якій передбачалося виділити для Світловодська понад два мільйони гривень.

mg 5290

Нагадаємо, у Світловодську зірвався початок опалювального сезону, а зараз навіть після запуску котелень, тепла у будинках містян немає через постійні пориви. 

Голова ОДА Андрій Балонь, зазначив, що на його думку питання має вирішуватись комплексно на державному рівні, а додаткове фінансування варто очікувати від Уряду.

“Скільки їм грошей не дай, там немає кому ними розпорядитися. Там треба займатись комплексно”, – прокоментував Балонь, і додав, що у місто треба запросити фахову людину, яка могла б виконувати обов’язки міського голови. – “Треба призначати в.о. заступника міського голови”, оскільки місто зараз безгосподарне. “Сміття – це проблема, як і пориви? Шукати щось треба?”

P.S. Сьогодні депутати Кіровоградської облради звернулися до президента Володимира Зеленського та Кабінета міністрів з проханням встановити в Світловодську надзвичайну ситуацію техногенного характеру.

Г.Сергеєв

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Вона Є!
    -Там по факту ситуація надзвичайного техногенного характеру! А вони соплі жують, челобітні пишуть, просять іі встановити!))
    Не, ну не довбоюноші?, – прости господи.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень