23.10
2018

Депутатська фракція Батьківщина в Олександрійській міській раді ініціює скликання позачергової сесії з розгляду питання про прийняття Звернення до Президента України з вимогою негайно скасувати ганебне рішення щодо підвищення ціни на газ.

Про таку ініціативу повідомив голова депутатської фракції Батьківщина в міськраді Євген Алімов.

Нагадаємо, що 19.10.2018 року за командою президента Порошенко П.О. було прийнято рішення про підвищення ціни на газ на 23,5%. Це призведе до збільшення тарифів за опалення для кожного громадянина України у середньому на 17%, рахунки в платіжках за газ для населення збільшаться на 23,5%, піднімуться тарифи на гарячу воду та електроенергію, що призведе до підняття цін на продукти харчування та послуги для населення. Одночасно з цим приймаються рішення про скасування субсидій на комунальні послуги.

ВО “Батьківщина” Олександрія

 

коментарі 3

 • Ябеда пишет:

  Боевого регионала им всеравно не обогнать.
  Даже если внешне под И.Урганта закосить))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Ябеда пишет:

  Сорри “радикала”

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Раиса С пишет:

  ну, Ляшко, это понятно. все его рейтинги только на том, что он “борется” со всем, на чем можно наварить себе авторитет. но “батькивщина” ????!!! не их лидер ввел нас в кабалу в 2009? и им еще виден глаз протестовать! когда они были при власти – и кредиты брали в МФВ, и газ по страшному для на договору, и цены поднимали – и ничего! то ж они! а теперь надо рейтинг подтянуть по-бырику, благо шанс выпал. ибо все не рады, мягко сказано, поднятию цен на всё. и политика ЮВТ – это политика -“а баба Яга против”!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень