27.10
2021

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Кіровоградську область 26 жовтня ознайомився зі станом реконструкції комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву-2», яка ремонтується по програмі Президента «Велике будівництво».

Він оглянув хід ремонтних робіт першої черги реконструкції об’єкту, спортивну інфраструктуру закладу та поспілкувався з вихованцями школи.

“Кропивницький має унікальну родзинку — спортивна школу, яка виховує олімпійських чемпіонів. Поспілкувався з кропивницькими бейсболістами – домовились, що в наступному році буде повністю відремонтовано бейсбольний стадіон, приведено до міжнародних стандартів. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» спортивні заклади отримують сучасну інфраструктуру для виховання майбутніх чемпіонів», — відзначив Денис Шмигаль.

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву-2 займається відбором і підготовкою спортсменів резерву для збірних команд України та участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У закладі функціонують п’ять відділень з олімпійських видів спорту (легка атлетика, бокс, бейсбол, софтбол і футбол), у яких займаються приблизно 600 дітей та працює 31 тренер-викладач.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень