13.12
2019

13 грудня міський голова Степан Цапюк провів технічну нараду з директором КП «Теплокомуненерго» Аллою Грибачовою стосовно стану теплових мереж Олександрії.

Керівник підприємства повідомила, що останнім часом збільшилася кількість поривів у теплових мережах з причини їх значної зношеності. Особливо це стосується мікрорайонів, забудова яких здійснювалася понад 50 років назад.

 Аби упередити створення надзвичайної ситуації наступного опалювального сезону, на нараді була розглянута схема постачання тепла від центральної котельні.
Міський голова доручив директору КП «Теплокомуненерго» до кінця року проаналізувати можливість встановлення модульних котелень у віддалених мікрорайонах, а у випадку централізованого опалення 1-2 квартир у будинку запропонувати мешканцям перехід на індивідуальне опалення.

Сучасна Олександрія

коментарі 2

 • Допитливий пишет:

  За новомодними словечками часто ховаються і “Модерн і Дулі”. – МоДульні котельні бувають твердопаливні…і на газу!…
  То, які з них розглядаються у проєкті фаната і реалізатора дров’яних котелень-крематоріів у центральних густонаселених частинах міста!??

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Грешномыслящий пишет:

  Ніяк не второпаю!
  Як корелюються переможні звіти-реляціі – про готовність до опалювального сезону,.. з частими поривами і фатальною віковою зношеністю мереж – під час опалювального сезону!?
  Чи це просто різні жанри творчості, навіяні порами року?
  Болдинская осень и Проказница зима… Панагірики і пародіі, оди і памфлети…
  В общем – сплошной Губерман…с Черномырдиным))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень