17.11
2021

Сьогодні, 17 листопада, виконавчий комітет переглянув тариф на перевезення пасажирів у міському автобусному транспорті загального користування.

Під час розгляду даного питання міський голова Сергій Кузьменко подякував перевізникам за стабільну роботу, адже весь 2021 рік в Олександрії був один із найнижчих тарифів на проїзд.
«Починаючи з весни перевізники звертали увагу на те, що всі економічні складові тарифу зросли в ціні. Проте ми змогли пройти літо, підтримавши перевізників через виділення коштів на перевезення пільгових категорій населення. Але, коли восени вартість скрапленого газу, дизелю і бензину значно зросла, ми не можемо залишити перевізників один-на-один із цією проблемою, адже в такому випадку за декілька тижнів ми б мали у місті транспортний колапс. Тож сьогодні ми повинні сказати олександрійцям про те, що ми провели роботу, аби і надалі вартість проїзду була невисокою порівняно з іншими містами, де вона подекуди сягає до 20 гривень», – зазначив міський голова.


Начальник управління економіки Ростислав Черевашко поінформував присутніх, що відповідний проєкт рішення пройшов регуляторну процедуру. Над ним працювала робоча група, яка перевірила пропозиції перевізників, що пропонували тариф від 10 грн по місту і від 16 грн – до селища Олександрійського. У результаті перевірки пасажиропотоку було встановлено, що на сьогодні економічно обґрунтований граничний тариф складає до 8 грн по місту і до 13 грн – до селища Олександрійського.


Після обговорення даного питання виконавчий комітет ухвалив рішення затвердити тариф на перевезення на усіх автобусних маршрутах у межах Олександрії в розмірі до 8 грн, на маршрутах №№ 81/2, 81/3, 81/4, що курсують до Олександрійського, – до 13 грн за одну поїздку.
Відповідний тариф на перевезення набуде чинності з 24 листопада.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень