3.12
2019

Бути чи ні Пантаївській ОТГ

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

5 грудня 2019 року о 15:00 годині в Пантаївському будинку культури відбудуться громадські слухання стосовно згоди на добровільне об’єднання Пантаївської селищної територіальної громади з Бандурівською, Новоселівською та Диківською сільськими громадами.


Другим буде розглянуто питання про звернення до Пантаївської селищної ради щодо визнання рішення Пантаївської селищної ради від 03.10.2019 № 266 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи» таким, що втратило чинність.
Для участі запрошуються депутати міської та селищної рад, посадові особи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, голови інститутів громадянського суспільства, мешканці міста Олександрії та селища Пантаївки.

Сайт міськради

Один комментарий

 • Касандра пишет:

  Якщо це Громадські Слухання, то у першу чергу запрошують саме членів територіальних громад, вирішувати СВОЄ доленосне питання! Чинуші, посадові особи, депутати, суспільні діячі, в цей час такі самі мешканці, при умові, що вони є членами громад які об’єднуються! Ті що ні, максимум дорадчий голос – балакай, переконуй, доводь свою думку, а голосувати зась!
  Якщо питання об’єднання, вирішиться тим чи іншим чином, то який резон розглядати друге питання порядку денного!?))
  Адже, при рішенні об’єднуватись – буде фактична легітимізація вже існуючого рішення, якщо ні то – автоматичне скасування!
  Про що тут списи ломати, якщо погодились і скликають другі, більш масштабні громадські слухання. – Їх рішення і буде дороговказом…
  Спротив об’єднанню очікується шалений, межуватиме з фальсифікаціями, або навіть зривом слухань. По аналогії Войнівських подій, або втручання в роботу ТВК Іваня-Кияшко. Опыта и практики, как говорится – не занимать!))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень