5.02
2018

     У будь-якому місті чимало талановитих людей, але часто вони не мають змоги продемонструвати свою творчість широкому глядачеві. Якщо молоді таланти зазвичай реалізують свій творчий потенціал у секціях, гуртках, центрах творчості і захищають честь міста на різних конкурсах, оглядах, фестивалях, то у старшої вікової категорії такої можливості немає. Працездатна частина населення і пенсіонери продовжують займатися творчістю вдома і залишаються відданими улюбленим заняттям: хтось захоплюється різьбленням по дереву, хтось – бісероплетінням, вишивкою, орігамі тощо.

   Бібліотекарі Олександрійської центральної бібліотеки ім. О. Пушкіна вирішили об’єднати творчих людей міста і продемонструвати їхню майстерність широкій аудиторії, створити АРТ-зону для організації виставок майстрів Олександрії.

   Так, у приміщенні читальної зали Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна на початку 2017 року з’явилася мистецька вітальня «АРТ-мікс», де з успіхом проходять виставки, відбуваються творчі бенефіси та майстер-класи народних умільців.

   Програма творчих зустрічей поєднує в собі теоретичні знання з практичними (майстер-класами), які проводить керівник мистецької вітальні – бібліомайстриня Олена Анатоліївна Ланіна.

   Приміром, 25 січня усі бажаючі взяли участь у безкоштовному майстер-класі «Інтер’єрна іграшка» в стилі Тільда, який був присвячений року німецької мови в Україні. З лютого в Олександрійській міській центральній бібліотеці ім. О.Пушкіна будуть проходити різноманітні майстер-класи в рамках проекту «Добродій» («Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»). Початок – о 15.00.

    У лютому будуть проведені майстер-класи «Прикраси для волосся» в стилі канзаші.

   Надалі планується проведення майстер-класів різної тематики:
– ароматні саше для закоханих,
– розпис великодніх писанок,
– вироби з солоного тіста,
– святкова листівка у техніці скрапбукінг,
– ляльки-мотанки,
– мехенді,
– плетіння косичок та інші.

   Чекаємо на всіх бажаючих щочетверга о 15.00 за адресою: вулиця Григорія Усика, 41. Телефон для довідок та попереднього запису: 7-01-80. Усі майстер-класи – безкоштовні!

Олександрійська МЦБС

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень