23.03
2021

Батьки учнів Кіровоградщини отримають доступ до порталу який міститиме основну інформацію, навчальні матеріали та підказки про реформу системи шкільного харчування. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко. За її словами, основне завдання платформи полягає в інформуванні управлінців, педагогів та батьків про зміни в системі харчування та найкращі практики організації харчування у закладах освіти. Запрацює портал у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської.
«Платформа міститиме інформацію з рекомендованим меню для шкіл і технологічними картками приготування страв, окремий розділ про дієтичне харчування, відеоінструкції про впровадження системи HACCP, тощо», – зазначила Ельза Лещенко.
Директорка департаменту додала, що базова версія порталу запрацює перед початком нового навчального року.
Зазначимо, до участі в розробці сайту залучені Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Держпродспоживслужба, експерти з підтримки реформ МОН, Центр громадського здоров’я України, Швейцарсько-український проект «Діємо для здоров’я», Асоціація дієтологів України, команда Євгена Клопотенка.
Також змістовну й технічну експертизу для проекту нададуть Дитячий фонд ЮНІСЕФ і швейцарсько-український проект DECIDE. IT-партнером виступить SoftServe.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень