1.04
2016

«На фоні дедалі наростаючої політичної кризи, напруженості в урядових ешелонах, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк активно «накачував» бюджетними фінансовими ресурсами компанії, за якими стоять наближені до нього люди», – вважає політолог Андрій Золотарьов.

Так, Кабінет Міністрів України виділив неймовірну суму на ремонти і відновлення автомобільних доріг – 14, 2 млрд гривень з різних джерел. Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду. З Держбюджету на ці цілі виділено 6,5 мільярда гривень. «Ми вже запускаємо процес ремонту доріг, виганяємо техніку на дороги і починаємо працювати», – тоном переможця прокоментував прийняття відповідного розпорядження після засідання Арсеній Петрович. А представник України у підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську Роман Безсмертний поділився з ЗМІ іншою інформацією: «Офіційний Київ у 2015 році під виглядом допомоги жителям непідконтро-льної частини Донбасу перерахував 34 мільярди гривень. Куди насправді пішли ці гроші, ніхто не скаже. 500 мільярдів – весь бюджет країни, а ми «втюхали» 34 мільярди просто в нікуди».

Крім того, як стало відомо з інтерв’ю голови Державного космічного агентства Любомира Сабадоша, Кабінет Міністрів України заклав у бюджет на поточний рік рекордну суму на розвиток… космічної галузі. «Мова йде про суму у 5,5 раза більшу, ніж та, яку ми мали у 2015 році. На космічну діяльність передбачено майже 3 мільярди гривень (близько 115 мільйонів доларів за поточним курсом Нацбанку)», – заявив Сабадош, уточнивши, що на реалізацію космічної програми з даної суми у 2016 році буде виділено 224 мільйони гривень (8,6 мільйона доларів). «З урахуванням того, що «кермувати» космічною галуззю поставлений колишній податковий інспектор з Коломиї, виходець з рядів прем’єрської політичної сили, його креатура, то можна здогадуватися, що ці гроші будуть успішно «освоєні», «розпиляні» і «оприходувані» з вигодою для всіх, – сказав у коментарях українським ЗМІ керівник аналітичного Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов. За словами політолога, те ж саме стосується і доріг: де, як не на дорогах, найкраще можна сховати банальні крадіжки? При цьому він змушений був засмутити жителів промислових регіонів, де дороги страждають найбільше: кошти спрямуються на ремонти доріг західної України. А от на такі траси, як наприклад, Кривий Ріг – Миколаїв чи Дніпропетровськ – Нікополь, що перебувають в аварійному стані, не виділено нічого.

В освоєнні фінансових ресурсів дорожніх ремонтів, відзначив політолог, можуть стояти інтереси олігархів.

Наш кор.

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    От чи є на світі хоч одна країна у якій ” ніхто не скаже куди насправді пішли 34млрд” бюджетних(наших спільних коштів). Задумайтесь! Кому ми на виборах довірили(делегували) розподіл “закромов Родины”.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень