8.04
2022

6 квітня, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович взяв участь в перевірці готовності зведеного підрозділу ГУ ДСНС в області до виконання бойових завдань за призначенням. Рятувальники Кіровоградщини вирушають на аварійно-рятувальні роботи у звільнених від російської окупації населених пунктах.

  • Бажаю вам успішно виконати чергову бойову задачу. Ми живемо в надзвичайно складні часи військової агресії. Україна знову змушена виборювати свою свободу та незалежність. Перемога обов’язково буде за нами, – звернувся до ДСНСників Андрій Райкович. – Допоможіть людям, збережіть себе і обов’язково повертайтесь живими, бо у вас ще багато задач.
    Андрій Райкович разом із начальником ГУ ДСНС в області Віталієм Миронюком вручили нагороди рятувальникам, які брали участь в ліквідації наслідків вибуху газу в багатоповерхівці по вулиці Попова. Рятувальники отримали нагрудні знаки ДСНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації», медаль «10 років сумлінної служби» та Почесні грамоти ДСНС України.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень