22.02
2021

Єдина в Україні магістраль загальною протяжністю 1392,3 км зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської через Кіровоградщину з’єднає схід і захід у нинішньому році. Завершити об’єкт мають до 30 річниці Незалежності.
Стратегічні завдання з розвитку інфраструктури в 2021 році окреслив Президент України Володимир Зеленський під час форуму «Україна 30. Інфраструктура» сьогодні, 22 лютого.
Як повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко, мова йшла про реконструкції доріг, відновлення мостів, розвиток залізничного та авіасполучення.
«Частиною масштабного проекту буде і Кіровоградщина. Нова магістраль М-30 з’єднає дві існуючі дороги міжнародного значення М-12 (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) та М-04 (Знам’янка – Луганськ – Ізварине). Ділянку дороги М-04 по нашій області ми завершили ще кілька років тому. На цей рік завдання номер один – це завершення ремонтів на ділянці траси М-12 на Умань», – уточнив очільник Кіровоградщини.
Президент України Володимир Зеленський зауважив, всього у 2021 році планується відремонтувати та реконструювати 4,5 тисячі кілометрів державних доріг і дві тисячі кілометрів місцевих.
«Найперше – це дороги. Про них існував не один мільйон жартів, на їхньому ремонті було вкрадено не один мільйон гривень. Всі думали, що хороші дороги і Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю», – наголосив Володимир Зеленський.
Як уже повідомлялося, упродовж 22-24 лютого у Києві триває всеукраїнський форум «Україна 30. Інфраструктура».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень