12.03
2021

На базі диспансерного відділення обласного клінічного кардіоцентру запрацювало відділення амбулаторного гемодіалізу. Його створення – це розширення можливостей для пацієнтів із нирковою недостатністю. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко сьогодні, 11 березня.

«Створення гемодіалізу, створення сучасних приймальних відділень в рамках програми «Велике будівництво», реконструкції лікарень – це в першу чергу покращення рівня послуг для наших пацієнтів. Це розвиток медицини в регіоні, це інвестиції. І дуже добре, коли як приватні, так і державні ресурси об’єднуються задля гарної справи», – підкреслив очільник Кіровоградщини.
За словами головного лікаря обласного клінічного кардіоцентру Ганни Сухомлин, забезпечити послугу гемодіалізу вдалося у рамках угоди з приватною компанією.
«Компанія постачає обладнання. Вартість одного такого ліжка – понад мільйон гривень. Маємо наразі таких п’ять із подальшою можливістю розширення до десяти. Пацієнти з нирковою недостатністю отримують послугу безоплатно», – зазначила Ганна Сухомлин.
Станом на сьогодні, на Кіровоградщині 210 людей отримують процедуру гемодіалізу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень