12.04
2016

Народний депутат Анатолій Кузьменко зареєстрував законопроект, який дозволяє органам місцевого самоврядування розглядати справи про порушення правил утримання домашніх тварин.

Зокрема проект передбачає внесення змін до частини другої статті 218 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Кузьменко запропонував надати адміністративним комісіям при виконавчих органах сільських, селищних рад розглядати справи про порушення правил утримання домашніх тварин.

Згідно пояснювальної записки, ухвалення законопроекту дозволить запровадити ефективний механізм боротьби із порушниками правил утримання собак та кішок, посилить процес відповідальності , наприклад, за порушення санітарних норм чи вигул собаки без повідка чи намордника.

На сьогоднішній час місцевий виконавчий комітет не має права розглядати справи щодо порушення правил утримання домашніх тварин, що затягує процес покарання за порушення правил їх утримання та позбавляє місцеву владу змоги швидко впливати на порушників.

У той самий час проект не передбачає посилення міри покарання для господарів-порушників чи посилення покарання за саме жорстоке поводження з тваринами.

Нагадаємо, минулого тижня, в Олександрії, в окрузі, де обирався Кузьменко, студенти втопили і розчленували півторамісячне цуценя, відео виклали в інтернет.

«Гречка»

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    А, коли ж катів і собак олігархів??? Нерядивими господарями котрих є народ України!!!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень