14.04
2021

Інформація про звільнення голови облдержадміністрації Андрія Назаренка розбурхала Кіровоградщину.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Лідери громадської думки області переконані: Андрій Назаренко — один з найефективніших голів Кіровоградської ОДА за весь час її існування. Вони закликають Президента України Володимира Зеленського не звільняти чинного голову облдержадміністрації.

«Сьогодні Кабінет міністрів погодив звільнення голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка, але остаточне слово за Президентом України Володимиром Зеленським.
Андрій Назаренко працює головою ОДА вісім місяців, за дуже короткий проміжок часу добре налагодив роботу, підтримував та допомагав кожному хто цього потребував.
Для Долинської громади він також зробив достатньо, це і питання отримання заробітної плати працівниками КГЗКОРу і включення школи номер 4 до переліку обʼєктів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів ДФРР, також постійна підтримка та допомога хворим, які потребували швидкого переміщення до Обласної лікарні.
Вважаю за доцільне залишити Андрія Назаренка на посаді та дати можливість продовжити роботу!» — написав на своїй facebook-стoрінці долинський міський голова Євгеній Звіздовський.

«Війна… розгар пандемії COVID-19 в області, країні, світі і… знімати з посади голову ОДА, який за пів року роботи виступив прикладом конструктивізму, зваженості та ефективності рішень! А ще відкритості до питань громадськості, ветеранської та волонтерської спільноти. Прикро, безвідповідально і незрозуміло…» — наголосила у своєму дописі відома на Кіровоградщині волонтерка та громадська активістка, психологиня обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Анна Колєва.

“Шановний Пане Президенте України!!! Ви як Гарант Конституції України повинні почути громаду Кіровоградської області та не звільняти Андрія Валерійовича Назаренка з посади глави Кіровоградської облдержадміністрації…” – таке звернення розмістив на своїй facebook-стoрінці голова первинної профспілкової організації незалежної профспілки гірників України «Інгульська шахта ДП «СхідГЗК» Дмитро Бондарєв.

«Де логіка у влади? Пішов у творчу відпустку і тут тобі новина з Кропивницького. Кабмін погодив звільнення голови ОДА Андрій Назаренко. І, я так розумію, що незрозуміло з ким Кабмін і що погоджував, але, судячи по постах самого Назаренка, це рішення було сюрпризом. Ще, звичайно, є підпис Президента. Вірніше, його ще немає. Минулого «губернатора» я розумію чому зняли: хабар. А тут, що це за кулуарність і «узгодження» незрозуміло яких сторін? Може, просто в Кабміні під когось «продали» Кіровоградщину? Ну, а Назаренка «прибирають», щоб розчистити комусь місце для «заробітку»? І, все-таки, де логіка в діях Кабміну?» – питає відомий у всій Україні журналіст та телеведучий Андрій Богданович.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень