18.03
2021

Облдержадміністрація закликає сільгоспвиробників і власників пасік до взаємодії, щоб уникнути непорозумінь від час весняно-польових робіт. На цьому наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Марія Чорна сьогодні, 18 березня.«Ми зараз входимо у новий сезон весняно-польових робіт. Відтак є ризики непорозумінь між фермерами і пасічниками, коли в період обробітку полів гинуть бджоли. Тільки тісна взаємодія, завчасне попередження про обприскування, здатні убезпечити пасіки від мору. Також має бути налагоджена співпраця з головами громад», – зазначила Марія Чорна.
Директорка департаменту агропромислового розвитку ОДА також нагадала, що порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.
«Аби уникнути конфліктних ситуацій та зберегти життя бджолосім’ям, потрібно завчасно приготуватися до співпраці всім сторонам: як і пасічникам, так і бджолярам. У свою чергу керівництво області завжди готове надати підтримку та консультації з проблемних питань нашим сільгоспвиробникам у рамках роботи новоствореної Аграрної ради», – додала Марія Чорна.
Вона закликала аграріїв оперативно вносити дані про обробку полів на безкоштовний ресурс www.grand.expert, а пасічників – ним користуватися.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень