16.11
2018

Агенцій регіонального розвитку Кіровоградської області виграла грант на 829 тисяч гривень на інституційний розвиток організації, але відмовляється від грошей.

rPYiUx1uUGoDEtLogaDXw

Повідомляє інформаційний портал Гречка.

Громадська організація “Центр реформ та місцевого самоврядування” опублікувала список Агенцій регіонального розвитку, які пройшли відбір та отримали грант на інституційний розвиток. Серед переможців Запорізька, Полтавська, Волинська і Кіровоградська області.

Але АРР Кіровоградської області сьогодні, 15 листопада, на офіційній сторінці у Фейсбуці опублікувала лист про те, що відмовляються від грошей.

В агенції зазначили, що здивовані, що перемогли, адже заявку на грант не подавали і підписувати грантову угоду не планують.

« Хочемо офіційно повідомити про те, що ми не подавали заявку або будь-які документи, які б свідчили про наше рішення брати участь у згаданому конкурсі. Тобто конкурс проведено непрозоро та без додержання процедур проведення конкурсу.

Крім того, в умовах коли підходи до проектного менеджменту в рамках стратегічного розвитку території України активно опрацьовуються Урядом, вважаємо доцільним і необхідним напрямки розбудови інституційної спроможності Агенції ретельно обговорювати із представниками урядових структур та засновниками Агенції» ,- йдеться в опублікованому листі за підписом директора установи Сергія Осінського.

Андрій Гінкул, керівник Центру реформ та місцевого розвитку ситуацією також здивований.

«У нас є з ними договір про співпрацю і про залучення коштів. Ми з ними рік працювали, щоб залучити кошти. Вони подавали нам документи. Що там відбулось останнім часом я не знаю. Можливо, дійсно відбулось якесь непорозуміння. У такому випадку ми напишемо листа голові Наглядової ради – вона ж заступник голови ОДА Світлана Лобанова, аби уточнити їх позицію з цього приводу. Буває те, що часом директор працює, а потім відмовляється», – зазначив очільник ГО.

Виграні 829 тисяч гривень мали б піти на оплату праці персоналу і навчання та підготовку до роботи з наступними проектами.

Гінкул відзначає, що ще вчора він спілкувався з директором обласної Агенції і жодних проблем не було.

Довіково. Агенцію регіонального розвитку області створили у2017 році. Засновниками і співзасновниками Агенції виступили обласна державна адміністрація та обласна рада, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, Центральноукраїнський національний технічний університет, Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, громадська організація «Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства».

Головна мета діяльності Агенції – сприяння розвитку Кіровоградської області, розвитку окремих її територій, громад та їх інфраструктури.

У пріоритетах роботи: навчання та підвищення кваліфікації кадрів проектного менеджменту; сприяння залученню інвестицій в тому числі міжнародної технічної допомоги; моніторинг та організація розробки стратегій, програм і проектів розвитку територій, метою яких є додаткові надходження до бюджетів, робочі місця, покращення інфраструктури та умов життя населення.

Один комментарий

  • РroZZorro пишет:

    Как это по нашенски – не брал, не учавствовал, не играл! Но выиграл!
    Хапай прыз!..
    -Ан нет, наша Галя балувана))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень