11.06
2021

10 червня під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Сергія Завалія відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, де було розглянуто 20 протоколів щодо скоєних олександрійцями правопорушень.

На жаль, переважна їх більшість – це порушення правил благоустрою: створення стихійних смітників, самовільне скидання побутових відходів у невідведених для цього місцях, встановлення гаражів без дозволів або на прибудинкових територіях, спалювання у приватних секторах сміття, гілок, сухої трави тощо. Усі вони підлягають адміністративним стягненням. Тож за вищевказані правопорушення на громадян накладені штрафи у розмірі від 340 до 1360 грн.
Окрім того, мали місце два випадки продажу тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку. Відповідно до чинного законодавства, мінімальний штраф за дане адміністративне порушення становить 6 800 грн, який і був накладений комісією на винних осіб.

Тож у майбутньому громадянам, які працюють у сфері торгівлі, варто пам’ятати, що продаж тютюнових, слабоалкогольних та алкогольних виробів неповнолітнім суворо заборонений.
На містян, які не з’явилися на засідання адміністративної комісії, накладалися штрафи у більшому розмірі, ніж на осіб, що були присутніми і визнавали власне правопорушення.
Винні громадяни мають заплатити відповідні кошти протягом 15 діб. У разі невиконання рішень адміністративної комісії, постанови даного органу будуть направлятися до Державної виконавчої служби, яка стягуватиме штраф у подвійному розмірі.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень